امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۷:۳۷:۲۲ - سه شنبه ۱۰ فرو ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
وقتی شرایط برای ازدواج جوانان فراهم نیست؛
روایت نماینده گیلانی از بیکاری ۱۲ میلیون جوانِ دمِ بخت!
گیلنا- رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان با اشاره به حساسیت‌ها انتخاب اعضای شورای شهر و روستا، گفت: حضور افراد سالم و مدیر مطالبه جدی مردم در انتخابات شوراها است. به گزارش گیلنا  از فومن حاج خلیل بهروز فر  در نشست مشترک دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستایی فومن با اشاره به مشکلات جوانان در […]

گیلنا- رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان با اشاره به حساسیت‌ها انتخاب اعضای شورای شهر و روستا، گفت: حضور افراد سالم و مدیر مطالبه جدی مردم در انتخابات شوراها است.

به گزارش گیلنا  از فومن حاج خلیل بهروز فر  در نشست مشترک دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی روستایی فومن با اشاره به مشکلات جوانان در شهرها و روستاهای کشور، گفت: بیش از ۱۲ میلیون جوان در موقعیت تشکیل خانواده و ازدواج قرار دارند که به علت مشکلات اشتغال و مسکن از این تصمیم مهم باز مانده اند.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور مربوط به تحریم‌ها و دشمنان خارجی نظام است، تصریح کرد: ایران با وجود منابع سرشار و درآمد زا دچار خود تحریمی شده و در توزیع کالاهای اساسی بی عدالتی و نابسامانی مدیریتی وجود دارد.

بهروزی فر به تلاش نمایندگان مجلس یازدهم در خصوص تبصره‌ها و بندهای الحاقی به بودجه پیشنهادی دولت اشاره کرد و افزود: ساختار بودجه سال جاری برای پایتخت متمرکز و وابسته به درآمدهای نفتی بود که نمایندگان مجلس با تغییر بخش‌هایی از این لایحه جهت توزیع عادلانه خدمات عمومی گام برداشتند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای گیلان با تاکید بر اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات اجتماعی و اقتصادی در سطح روستا مربوط به مهاجرت‌ها و زمین فروشی‌ها به افراد غیر بومی است، اظهار کرد: روستاییان با تلاش به دنبال حفظ بافت روستایی و گذران امرار معاش از طریق کشاورزی هستند که دولت باید با قرار دادن قوانین و امتیازات ویژه به کمک روستاییان بشتابد.

بهروزی فر با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع باید در دستور کار رؤسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد، افزود: باید افرادی در نظام مقدس جمهوری اسلامی قبول مسئولیت کنند که شایسته این نظام باشند.

وی بخش عمده مشکلات روستاییان را در خصوص ترمیم و آسفالت رسانی راه‌های روستایی دانست و ادامه داد: اعتبار کمیته برنامه ریزی شهرستان فومن در سال گذشته تنها ۱۶ میلیارد بود که ۲۰ درصد آن تخصیص یافت که با توجه به کاستی‌های موجود کفایت نمی‌کرد.

نماینده فومن و شفت در مجلس به انتخابات پیش رو در خرداد ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: حساسیت‌ها در انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر و روستا بسیار زیاد است و در این راستا مردم مطالبه گر خواستار حضور افراد سالم و دارای صلاحیت در این انتخابات هستند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !