امروز دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
۱۳:۵۴:۲۴ - پنج شنبه ۲۰ آبا ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد استاندار گیلان از ناهماهنگی در مدیریت بحران استان
گیلنا- استاندار گیلان با تاکید بر حفظ آمادگی همه دستگاه‌ها برای شرایط بحرانی، گفت: گیلان از اختلال و عدم هماهنگی دستگاه‌ها در مدیریت مواقع بحرانی آسیب دیده است. به گزارش گیلنا از رشت اسدالله عباسی در جلسه مدیریت بحران گیلان با بیان اینکه تأمین سوخت و انرژی برای نانوایی‌ها و مراکز درمانی به ویژه در […]

گیلنا- استاندار گیلان با تاکید بر حفظ آمادگی همه دستگاه‌ها برای شرایط بحرانی، گفت: گیلان از اختلال و عدم هماهنگی دستگاه‌ها در مدیریت مواقع بحرانی آسیب دیده است.

گیلان از ناهماهنگی در مدیریت بحران‌های گذشته آسیب دیده است

به گزارش گیلنا از رشت اسدالله عباسی در جلسه مدیریت بحران گیلان با بیان اینکه تأمین سوخت و انرژی برای نانوایی‌ها و مراکز درمانی به ویژه در مناطق صعب العبور ضروری است، اظهار کرد: باید به فکر سوخت جایگزین در شرایط بحرانی باشیم.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه دستگاه‌های خدماتی و امدادی مانند شهرداری و هلال احمر باید اقلام مورد نیاز برای شرایط بحرانی را دپو کنند، افزود: پیش بینی‌های لازم جهت تعبیه اسکان اضطراری و آشپزخانه‌های سیار در مواقع بحرانی مانند بارش سنگین برف انجام شود.

وی بر لزوم استقرار نیروهای امنیتی و انتظامی برای خدمت رسانی در شرایط اضطراری تأکید و بیان کرد: از آنجایی که استان گیلان در سنوات گذشته از ایجاد اختلال در خدمت‌رسانی در شرایط بحرانی آسیب‌دیده است باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

عباسی با اشاره به ضرورت تجمیع استقرار ماشین آلات راهداری برای شرایط بحرانی، تصریح کرد: دستگاه‌ها قبل از وقوع بحران مذاکرات لازم برای دریافت کمک از بخش خصوصی را داشته باشند.

استاندار گیلان با اشاره به ضرورت توجه ویژه به مناطق صعب العبور در شرایط بحرانی، اظهار کرد: استحکام پل‌های فعلی و یا در صورت لزوم جایگزین پل در مناطقی که با خطر بیشتری مواجه است ضرورت دارد.

وی با تاکید بر لایروبی رودخانه‌های باقی مانده با هماهنگی آب منطقه‌ای گیلان، بیان کرد: هماهنگی دستگاه‌ها میزان آسیب در مواقع بحرانی را کاهش داده و موجب تبدیل تهدید به فرصت می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !