امروز سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰
۱۱:۲۲:۱۷ - پنج شنبه ۱ خرد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به مدت ۳ روز صورت می گیرد؛
اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای گیلان
گیلنا – سرپرست پلیس راه گیلان گفت: با توجه به تعطیلات عید فطر محدودیت های ترافیکی در محورهای گیلان به مدت سه روز اعمال می شود. به گزارش گیلنا از رودبار سرهنگ جابر صفاری با اشاره به تعطیلات پیش روی برای ایام عید سعید فطر، اظهار کرد: بر اساس پیش بینی‌ها احتمال ورود تعداد زیادی […]

گیلنا – سرپرست پلیس راه گیلان گفت: با توجه به تعطیلات عید فطر محدودیت های ترافیکی در محورهای گیلان به مدت سه روز اعمال می شود.

محدودیت های ترافیکی در محورهای گیلان اعمال می شود

به گزارش گیلنا از رودبار سرهنگ جابر صفاری با اشاره به تعطیلات پیش روی برای ایام عید سعید فطر، اظهار کرد: بر اساس پیش بینی‌ها احتمال ورود تعداد زیادی خودرو به استان گیلان وجود دارد.

وی با بیان اینکه به همین دلیل محدودیت‌های ترافیکی در محورهای ورودی و خروجی استان گیلان اعمال می‌شود، افزود: این محدودیت‌ها به مدت سه روز از روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در محورهای استان اعمال خواهد شد.

سرپرست پلیس راه گیلان گفت: از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای مذکور از تردد کامیون و تریلر به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در جاده قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۹ خرداد ماه در جاده قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ صفاری ادامه داد: اعمال محدودیت‌های ترافیکی با توجه به حجم بالای ورود خودروها برای ایمنی بیشتر هموطنان در محورهای استان گیلان اجرایی می‌شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !