امروز جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰
۱۳:۰۳:۴۰ - پنج شنبه ۲۵ شهر ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست های روشنگری عفاف و حجاب به خانه ها برده شود
گیلنا – رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به ارسال حدود ۵۰۰ اثر به جشنواره گوهر ناب گفت: هدف از برگزاری این جشنواره تولید محتوای مناسب برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه است. به گزارش گیلنا از رشت، سرهنگ مهدی پارسا در مراسم اختتامیه جشنواره عفاف و حجاب با اشاره به اهمیت حجاب در […]

گیلنا – رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به ارسال حدود ۵۰۰ اثر به جشنواره گوهر ناب گفت: هدف از برگزاری این جشنواره تولید محتوای مناسب برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه است.

به گزارش گیلنا از رشت، سرهنگ مهدی پارسا در مراسم اختتامیه جشنواره عفاف و حجاب با اشاره به اهمیت حجاب در جامعه، بیان کرد: همه آحاد جامعه در ترویج این فریضه دینی در جامعه نقش دارند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه این سازمان با همفکری دستگاه‌های متولی دیگر جشنواره گوهر ناب را برگزار کرد، افزود: هدف اصلی این جشنواره این است که با تولید آثار هنری و رسانه‌ای حجاب را در جامعه ترویج دهد.

وی با تاکید بر گفتمان سازی به عنوان اولویت ترویج حجاب در جامعه، عنوان کرد: غربی‌ها درصدد آن هستند که با تولید آثار مسموم سبک زندگی ما را دستخوش تغییرات قرار دهند.

پارسا با بیان اینکه جهان غرب با تمام امکانات جمهوری اسلامی را به عنوان ام القرای جهان اسلام هدف قرار داده است، ادامه داد: یکی از اهداف شوم غربی‌ها در افغانستان تخریب فرهنگ ناب این کشور و نابودی حجاب و عفاف بود.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه عفاف و حجاب تنها مربوط به زنان نیست و تمام افراد در ترویج آن نقش دارند، تصریح کرد: رسانه‌ها یک نقش ویژه و پررنگ در ترویج حجاب دارند.

وی از خانواده‌ها خواست که نشست‌های روشنگری عفاف و حجاب را در خانه‌ها برگزار کنند و تاکید کرد: ذهن فرزندان ما از ابهاماتی پر شده که خانواده به عنوان یک مرجع نقش مهمی در رفع آن دارد.

به اعتقاد وی، نشست های روشنگری پیرامون عفاف و حجاب و تقویت ارزش های اسلامی برای حفظ بنیان خانواده باید به خانه ها برده شود تا اثرگذار تر باشد.

پارسا با اشاره به ارسال حدود ۵۰۰ اثر به جشنواره گوهر ناب، گفت: فیلم کوتاه، اینفوگرافی، مصاحبه، یادداشت، تیتر و دابسمش از جمله محورهای این جشنواره بود.

وی از برگزاری رزمایش رسانه‌ای عفاف و حجاب خبر داد و بیان کرد: ترویج فرهنگ ناب عفاف و حجاب از وظایف اصلی رسانه‌ها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !