امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
۱:۰۳:۴۲ - دوشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده انتظامی گیلان:
کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در گیلان/ ۴ نفر دستگیر شدند
گیلنا –  فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این استان، گفت: چهار نفر در این زمینه دستگیر شدند. به گزارش  گیلنا از رشت، سردار عزیزالله ملکی در این باره، اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد […]

گیلنا –  فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این استان، گفت: چهار نفر در این زمینه دستگیر شدند.

کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در گیلان/ ۴ نفر دستگیر شدند

به گزارش  گیلنا از رشت، سردار عزیزالله ملکی در این باره، اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان‌های رشت و فومن، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گیلان افزود: پس از انجام تحقیقات نامحسوس، صحت موضوع برای پلیس محرز شد و مخفیگاه متهم اصلی این پرونده در شهرستان رشت مورد شناسایی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با تحت نظر قرار دادن منزل مورد نظر و اطمینان از حضور متهم پس از هماهنگی قضائی به این مکان اعزام شدند، بیان کرد: متهم ۴۱ ساله دستگیر و در بازرسی از منزل وی، ۲۸ کیلوگرم تریاک کشف شد.

سردار ملکی با بیان اینکه پس از انجام اقدامات فنی و پلیسی محل دپوی مواد مخدر این باند در شهرستان فومن شناسایی شد، تصریح کرد: اکیپی از مأموران اداره عملیات ویژه و پلیس مبارزه با مواد مخدر فومن به محل اختفا سایر متهمان این پرونده عزیمت و پس از دستگیری سه متهم دیگر، ۷۲ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

وی گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی، اجازه فعالیت به مجرمان به خصوص قاچاقچیان مواد مخدر را نمی‌دهد و برابر قانون با مخلان آرامش و امنیت مردم برخورد می‌کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !