امروز جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱
۱۴:۰۷:۴۷ - دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گیلان صاحب میدان نفت و گاز می شود
گیلنا – استاندار گیلان با بیان اینکه طی هشت سال گذشته مسؤولان مربوطه هیچ اهتمام و اعتقادی به پیگیری فعال‌سازی مخازن نفت و گاز در این منطقه نداشته‌اند که تأسف‌انگیز است، گفت: با برقراری هماهنگی‌های بین دستگاهی در استان، فعال‌سازی میدان نفت و گاز گیلان را با جدیت دنبال می‌کنیم. به گزارش گیلنا از رشت، […]

گیلنا – استاندار گیلان با بیان اینکه طی هشت سال گذشته مسؤولان مربوطه هیچ اهتمام و اعتقادی به پیگیری فعال‌سازی مخازن نفت و گاز در این منطقه نداشته‌اند که تأسف‌انگیز است، گفت: با برقراری هماهنگی‌های بین دستگاهی در استان، فعال‌سازی میدان نفت و گاز گیلان را با جدیت دنبال می‌کنیم.

استاندار گیلان: فعال‌سازی میدان نفت و گاز گیلان را با جدیت دنبال می‌کنیم

به گزارش گیلنا از رشت، اسدالله عباسی در دیدار مدیرعامل شرکت نفت خزر، با اشاره به سابقه نزدیک به دو دهه‌ای از کشف میدان نفت و گاز در شرق استان، اظهار کرد: فعال شدن مخازن نفت و گاز شمال کشور و گیلان، از آرزوهای ماست و در زمان رأی اعتماد دولت به اینجانب به عنوان استاندار، این موضوع را مطرح کردم.

به گفته وی، طی هشت سال گذشته مسؤولان مربوطه هیچ اهتمام و اعتقادی به پیگیری فعال‌سازی مخازن نفت و گاز در این منطقه نداشته‌اند که تأسف‌انگیز است.

استاندار گیلان عزم و اراده دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهوری در توسعه کشور را یادآور شد و گفت: ما نیز در استان، از این امر استقبال کرده و برای برقراری هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌ها، پای کار ایستاده‌ایم و در راستای فعال شدن میدان نفت و گاز استان، انگیزه و اراده کامل دارم چراکه به ثمر رسیدن آن، اهمیت زیادی دارد.

عباسی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان را مکلف کرد که در جهت انجام هماهنگی‌های بین دستگاهی در استان، اقدامات لازم را صورت دهد.

مدیرعامل شرکت نفت خزر نیز در این دیدار با اشاره به گزارش‌های ارائه شده به وزیر نفت و استقبال مهندس اوجی از فعال شدن مخازن انرژی شمال کشور اظهار کرد: در دولت سیزدهم، رویکرد استفاده از ظرفیت‌های داخلی با جدیت دنبال می‌شود.

به گفته مراد کمالی، در خصوص مخازن نفت و گاز شمال کشور، پژوهش‌هایی توسط مؤسسات داخلی و بین المللی، انجام شده و در حوزه مطالعاتی، اقدامات کافی صورت گرفته است.

وی با تصریح اینکه برای به ثمر نشستن مطالعات، برنامه‌های کوتاه و بلندمدت مدنظر داریم، گفت: به صورت جهادی، این ظرفیت را که موجب افتخار و اقتدار کشورمان و مردم شریف شمال ایران عزیز است، فعال می‌سازیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !