امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
۱۹:۳۴:۵۹ - سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت رکورد جهانی پاروزنی توسط ورزشکار گیلانی
ثبت رکورد جهانی پاروزنی توسط ورزشکار گیلانی رکورد پاروزنی با قایق با پدل بورد به طول ۱۴۰ کیلومتر و در مدت‌زمان ۲۵ ساعت توسط یک فرد گیلانی جابجا شد. به گزارش گیلنا به نمقل از فارس، فرشید سلمان پور امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کشور ایران دارای جوانان با استعدادی در عرصه ورزشی […]

ثبت رکورد جهانی پاروزنی توسط ورزشکار گیلانی

رکورد پاروزنی با قایق با پدل بورد به طول ۱۴۰ کیلومتر و در مدت‌زمان ۲۵ ساعت توسط یک فرد گیلانی جابجا شد.

ثبت رکورد جهانی پاروزنی توسط ورزشکار گیلانی

به گزارش گیلنا به نمقل از فارس، فرشید سلمان پور امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کشور ایران دارای جوانان با استعدادی در عرصه ورزشی است، اظهار کرد: کشور ایران در همه رشته‌ها استعدادهای فراوانی دارد که باید موردتوجه مسؤولان مربوطه قرار گیرد که اگر این امر در انجام شود، جوانان این کشور قادرند رکوردهای زیادی را جابجا کنند.

وی با اشاره به  جزئیات رکورد زده‌شده در رشته پاروزنی با پدل بورد گفت: این رکورد درگذشته به نام یک ورزشکار نروژی  بود که ۱۳۰ کیلومتر را در مدت‌زمان ۲۴ ساعت پارو زد که من موفق به ارتقای آن به ۱۴۰ کیلومتر در مدت‌زمان ۲۵ ساعت شدم.

رکورددار جهان با اذعان به اینکه ثبت این رکورد، پنجمین رکورد من در دنیا است، تصریح کرد: من قبل از ثبت این رکورد چهار رکورد دیگر ازجمله، موج‌سواری با تخته در مسافت ۳۰ کیلومتر، حمل قایق یک تنی به مسافت پنج کیلومتر در مدت‌زمان دو ساعت و ۳۰ دقیقه را به ثبت رسانده بودم.

سلمان پور با گله‌مندی از مسؤولان بابت عدم‌حمایت از خود در ثبت این رکوردها بیان کرد: در طول این چند سال که من موفق به ثبت این رکوردها شدم یک مقام مسؤول از استان هیچ حمایتی از من نکرده و حتی یک تماس هم نگرفتند ولی من به این مسائل بی‌توجه بوده و برای ارتقا نام ایران تلاش می‌کنم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !