امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
۱۹:۳۷:۵۷ - دوشنبه ۱۲ خرد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار آستارا در حوزه “اقتصاد” نمونه کشور شد
گیلنا – استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران‌کل به وعده‌های داده‌شده درخصوص زمان‌بندی اجرای پروژه‌های عمرانی ازجمله لایروبی بندر و صدور کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آستارا پای‌بند باشند، گفت: عدم‌پایبندی به وعده‌های داده‌شده باعث دل‌سردی مردم از مسؤولان نظام می‌شود. به گزارش گیلنا از آستارا، ارسلان زارع در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی در […]

گیلنا – استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران‌کل به وعده‌های داده‌شده درخصوص زمان‌بندی اجرای پروژه‌های عمرانی ازجمله لایروبی بندر و صدور کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آستارا پای‌بند باشند، گفت: عدم‌پایبندی به وعده‌های داده‌شده باعث دل‌سردی مردم از مسؤولان نظام می‌شود.

به گزارش گیلنا از آستارا، ارسلان زارع در جلسه توسعه صادرات غیرنفتی در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان با اشاره به هدف‌گذاری ۶۰۰ میلیون دلاری در بخش خصوصی استان اظهار کرد: امیدواریم با همت بخش خصوصی و اتاق اصناف این هدف‌گذاری تا پایان سال جاری تحقق یابد.

وی با بیان اینکه شرایط ایران و دیگر کشورهای جهان به تبع شیوع بیماری کرونا دست‌خوش آسیب‌های شده بود که با مدیریت درست و برنامه‌ریزی‌شده این آسیب‌ها در ایران کم‌تر بود، گفت: بااینکه بسیاری از مرزهای کشور بسته بود، اما دادوستد از مرز زمینی شهرستان آستارا در جریان بود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خواستار فعال شدن اتاق بازرگانی استان در شهرستان آستارا شد و تصریح کرد: ساختمانی دراین‌خصوص از سوی فرمانداری پیش‌بینی شده که امیدواریم اتاق بازرگانی استان، این امر را پی‌گیری و نتیجه نهایی را به استانداری اعلام کند.

زارع با بیان اینکه مدیران‌کل به وعده‌های داده‌شده درخصوص زمان‌بندی اجرای پروژه‌های عمرانی ازجمله لایروبی بندر و صدور کد گمرکی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان آستارا پای‌بند باشند، تصریح کرد: عدم‌پایبندی به وعده‌های داده‌شده باعث دل‌سردی مردم از مسؤولان نظام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بندر شهرستان آستارا با توجه به پهلوگیری کشتی‌های تجاری نیاز مبرم به لای‌روبی دارد، بیان کرد: از اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان گیلان انتظار داریم تا پایان آذر ماه جاری نسبت به لای‌روبی منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان اقدام و نتیجه نهایی را به استانداری اعلام کند.

«ارسلان زارع» استاندار گیلان در جریان سفر یک‌روزه خود به شهرستان آستارا از پل ریلی و بارانداز ریلی راه آهن بین المللی آستارا-آستارا بازدید و در جلسه مشترک توسعه صادرات کالاهای غیرنفتی با محوریت بخش خصوصی حضور پیدا کرد.

 

هم‌چنین در پایان جلسه مشترک توسعه صادرات کالاهای غیرنفتی با محوریت بخش خصوصی از «حسن رستم‌زاد» فرماندار شهرستان آستارا به عنوان فرماندار نمونه کشوری به دلیل فعالیت مستمر در حوزه اقتصادی با اهداف لوح تقدیر از سوی استاندار گیلان موردتجلیل قرار گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !