امروز چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
۲۳:۱۸:۲۱ - سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رسانه مهدوی: مسؤولِ منتظر امام زمان (عج) عمل‌گرا است
گیلنا / کارشناس مذهبی با تأکید بر اینکه یک مسؤول منتظر باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد، گفت: اگر مدیری خوب عمل کرد و رضایت مردم را حاصل داشت قطعاً امام زمان نیز راضی خواهند بود. حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بازدار  با بیان اینکه بهترین و مهم‌ترین وظیفه همه انسان‌ها در عصر غیبت خودسازی است، اظهار کرد: خودسازی […]

گیلنا / کارشناس مذهبی با تأکید بر اینکه یک مسؤول منتظر باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد، گفت: اگر مدیری خوب عمل کرد و رضایت مردم را حاصل داشت قطعاً امام زمان نیز راضی خواهند بود.

رسانه مهدوی: مسؤولِ منتظر امام زمان (عج) عمل‌گرا است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی بازدار  با بیان اینکه بهترین و مهم‌ترین وظیفه همه انسان‌ها در عصر غیبت خودسازی است، اظهار کرد: خودسازی فقط مربوط به مردم عام جامعه نمی‌شود و مسؤولین و خواص نیز باید به تقوا و خودسازی بپردازند.

وی با بیان اینکه مدیری را می‌توان انقلابی و منتظر امام زمان دانست که برای مردم و از بین رفتن مشکلات جامعه جهادی عمل کند، گفت: مدیری که ادعای انقلابی دارد ولی برای مردم کار جهادی نمی‌کند را نمی‌توان منتظر و انقلابی دانست و باید این شاخصه را در عمل نشان دهد.

کارشناس مذهبی با بیان اینکه اگر مدیری قدرت انجام کاری را ندارد باید صادقانه به مردم بگوید، افزود: نخستین هدف مسؤولان باید جلب رضایت خدا و امام عصر از طریق خدمت صادقانه به مردم باشد و رفتار آن مسؤول نباید به‌گونه‌ای باشد که دیگران آن رفتار را به حکومت نسبت دهند.

بازدار با تأکید بر اینکه یک مسؤول منتظر باید به‌جای شعار، عمل‌گرا باشد، تصریح کرد: مشهور است که نامه عمل انسان‌ها به دست امام زمان می‌رسد و اگر مدیری خوب عمل کرد و رضایت مردم را حاصل داشت قطعاً امام زمان نیز راضی خواهند بود.

رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود با اذعان به اینکه مسؤولان وظیفه‌دارند در عصر غیبت گوش‌به‌فرمان ولی‌فقیه باشند، گفت: حرافی صرف توسط برخی مسؤولان برای مردم جامعه فایده نداشته و مدیران باید به توصیه‌های ولی‌فقیه به‌عنوان نائب امام زمان توجه کنند تا مردم در آرامش باشند.

به گزارش گیلنا، خبرگزاری فارس گیلان با همکاری تمامی رسانه‌های استان افتخار دارد که آغازگر پویش «رسانه مهدوی» در گیلان برای اشاعه فرهنگ انتظار و مهدویت باشد و از این طریق از همه رسانه‌ها و کارشناسان دینی و مذهبی حوزه مهدویت کشور برای نشر یا بازنشراخبار این حوزه در روز سه‌شنبه به صورت خاص و سایر روزها به‌صورت عام در راستای پویش فرهنگی سه‌شنبه‌های مهدوی با هشتگ #رسانه_مهدوی دعوت به عمل می‌آورد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !