امروز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲
۱:۳۱:۲۹ - سه شنبه ۱۰ آبا ۱۴۰۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اقتصادی وزیر کشور:
صنعت گیلان باید به سمت اقتصاد صادرات محور برود/احیای ۱۶۲ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل
معاون اقتصادی وزیر کشور احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل را رویکرد مهم دولت در اشتغالزایی دانست و گفت: ۱۶۲ واحد تولیدی به چرخه تولید بازگشته اند.

به گزارش پایگاه خبری گیلنا، محسن کوشش تبار در بازدید از دو واحد تولیدی و صنعتی گیلان در رشت با اشاره به ظرفیت‌های ارزشمند استان در بخش تولید، اظهار کرد: احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل رویکرد مهم دولت در اشتغالزایی است.

وی ادامه داد: برخی صنایع در استان گیلان ۱۰ سال بود که از مدار تولید خارج شده بود که با همت مسئولان استانی احیا شد.

معاون اقتصادی وزارت کشور با اشاره به خارج شدن ۸۰۰ واحد تولیدی از چرخه تولیدی در گیلان بیان کرد: در سنوات گذشته بیش از ۸۰۰ واحد صنعتی و تولیدی راکد شده بود که با تلاش دولت ۱۶۲ واحد تولیدی احیا شد و به چرخه تولید بازگشت.

کوشش تبار با تاکید بر اینکه بانک‌ها حامی بخش تولید باشند، گفت: بانک‌ها می‌توانند بازوان توانمند دستگاه‌ها در رفع موانع تولید و احیای واحدهای صنعتی و تولیدی باشند.

وی با اشاره به موقعیت راهبردی گیلان در بخش صادرات، افزود: قرار گرفتن واحدهای صنعتی فعال در کنار کریدورهای اثربخش می‌تواند نقش مهمی در اشتعال و توسعه داشته باشد.

معاون اقتصادی وزارت کشور با بیان اینکه صنعت گیلان باید به سمت اقتصاد صادرات محور برود، گفت: وجود فضای مناسب در حوزه تجارت با کشورهای همسایه حاشیه خزر فرصت مناسبی را برای صادرات فراهم کرده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !