امروز پنج شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
۱۵:۴۳:۰۶ - دوشنبه ۱۹ آبا ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گیلان همچنان قرمز است/ اعمال محدودیت در رشت از ۲۰ آبان
گیلنا – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در گیلان گفت: اعمال محدودیت‌های مشاغل از ۲۰ آبان در رشت آغاز می‌شود و صاحبان مشاغل از ساعت ۱۸ باید فعالیت خود را تعطیل کنند. به گزارش گیلنا از رشت، آبتین حیدرزاده با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در گیلان […]

گیلنا – معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در گیلان گفت: اعمال محدودیت‌های مشاغل از ۲۰ آبان در رشت آغاز می‌شود و صاحبان مشاغل از ساعت ۱۸ باید فعالیت خود را تعطیل کنند.

گیلان همچنان قرمز است/ اعمال محدودیت در رشت از ۲۰ آبان

به گزارش گیلنا از رشت، آبتین حیدرزاده با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در گیلان اظهار کرد: ازنظر وضعیت ابتلا به کرونا متأسفانه آستارا، تالش، رودبار، رشت، لنگرود، لاهیجان و بندرانزلی در مرز قرمزی قرار دارند.

وی با بیان اینکه کل استان گیلان ازنظر عدد ابتلا در سه هفته گذشته در وضعیت قرمز قرار دارد، گفت: تعداد ۹۰ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های گیلان بستری شدند و کل بستری‌ها به بالای ۴۱۵ نفر رسیده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برای جلوگیری از کرونا تصریح کرد: ما دو شاخص را پیگیری می‌کنیم، یکی استفاده از ماسک در فضاهای سرپوشیده که به‌تازگی به بالای ۷۴ درصد رسیده و از میزان کل کشور بهتر است اما رعایت پروتکل‌ها در مجامع عمومی، مانند مهمانی‌ها و دورهمی زیر ۶۰ درصد هستیم که از میانگین کشوری پایین‌تر است، مردم باید توجه داشته باشند که انتقال ویروس در شاخص دوم بیشتر رخ می‌دهد.

حیدرزاده با اشاره به اعمال محدودیت‌ها از ۲۰ آبان در سراسر کشور افزود: این محدودیت‌ها شامل مشاغل دو، سه و چهار است، یعنی مراکزی که جزو مایحتاج روزمره مردم نیستند مانند بیمارستان، مراکز اورژانس و امثال این‌ها بقیه مشاغل از ساعت ۱۸ باید کار را تعطیل کنند و تا صبح فردا نمی‌توانند فعالیت کنند.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت مشاغل در حال حاضر مختص شهر رشت است، گفت:  در صورت لزوم و اعلام ستاد کرونا این محدودیت‌ها را در سایر شهرستان‌های گیلان نیز اعمال خواهیم کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !