امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
۱۲:۴۷:۳۲ - دوشنبه ۱۴ بهم ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ادبیات امام و رهبری به ما آموخت که نباید «خودباخته» باشیم
گیلنا- فرماندار تالش مدیریت سال‌های اخیر دولتمردان را جهادگونه دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه از هفته دولت تا دهه فجر امسال هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی نسبت به سال گذشته رشد داشتیم و تعداد پروژه های شهرستان ۱۹۵ پروژه به ارزش ۶۴ میلیارد تومان است.   به گزارش گیلنا از تالش، […]

گیلنا- فرماندار تالش مدیریت سال‌های اخیر دولتمردان را جهادگونه دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه از هفته دولت تا دهه فجر امسال هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی نسبت به سال گذشته رشد داشتیم و تعداد پروژه های شهرستان ۱۹۵ پروژه به ارزش ۶۴ میلیارد تومان است.

 

به گزارش گیلنا از تالش، سیدعیسی مهدوی، اظهار کرد: به لطف خدا و با راهبردهای ارزشمند رهبر معظم انقلاب و به تاسی از آرمان های امام راحل وارد چله دوم انقلاب شدیم و کارشکنی‌ها و سنگ اندازی های دشمنان انقلاب و نظام کاری از پیش نبرده است.

وی با بیان اینکه با تدبیر و همت دولتمردان نه تنها کمبودها جبران شده، بلکه شاهد پیشرفت های روزافزون و چشمگیر هستیم، گفت: رمز موفقیت جمهوری اسلامی در خودباوری و پایمردی مردم است.

فرماندار تالش ادامه داد: ادبیات امام و رهبری به ما آموخت که نباید خودباخته باشیم؛ چراکه هدف جمهوری اسلامی، تعالی انسان است و دین اسلام انسان های چندبعدی تربیت می کند.

مهدوی مدیریت سال‌های اخیر دولتمردان را جهادگونه دانست و خاطرنشان کرد: خوشبختانه از هفته دولت تا دهه فجر امسال هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی نسبت به سال گذشته رشد داشتیم و تعداد پروژه  های شهرستان ۱۹۵ پروژه به ارزش ۶۴ میلیارد تومان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !