امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
۱۱:۲۱:۴۰ - دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جوانگرایی اولویت مهم نیروی دریایی/ تفکر جهادی و انقلابی دشمن شکن است
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با اشاره به دستاوردهای این نیرو در حوزه های سطحی و پهپادی گفت: کادرسازی و توجه به جوانگرایی از اولویت های نیروی دریایی است.

به گزارش پایگاه خبری گیلنا، امیردریادار شهرام ایرانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه یکی از نشانه‌های قوی بودن، داشتن دشمن است، گفت: امروز ایران اسلامی به دلیل قدرتمند بودن در زمینه‌های مختلف، دشمنان زیادی دارد که این امری طبیعی است.

امیر دریادار ایرانی با اشاره به برکات نظام در زمینه‌های مختلف افزود: در حوزه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با داشتن یگان و ناوشکن‌های متعدد در آب‌های مختلف، برنامه‌ها، رزمایش‌ها و مأموریت‌های تاریخ ساز برای نظام و همچنین داشتن طرح‌های دانش بنیان در حوزه‌های سطحی و پهپادی خبرها و دستاوردهای خوبی پیش رو داریم.

وی کادرسازی و توجه به جوانگرایی و استفاده از نیروهای کارآمد را از دیگر اتفاقات مهم در حوزه نیروی دریایی دانست.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش با اشاره به توجه به حوزه عقیدتی سیاسی در رده‌های مختلف نیروی وظیفه، دانش آموزی، دانشجویی، کارکنان و خانواده گفت: قطعاً تفکر انقلابی و جهادی می‌تواند موجب تقویت ایمان و ایستادگی در تمام شرایط و بحران‌ها باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !