امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
۰:۰۴:۳۸ - پنج شنبه ۳۱ مرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل استاندارد گیلان تاکید کرد:
توجه به کیفیت محصولات و سلامت جامعه در اولویت استاندارد
گیلنا- مدیرکل استاندارد گیلان با تاکید بر لزوم افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به حقوق شهروندی، گفت: آگاهی جامعه نسبت به حقوق خود سبب افزایش مطالبه گری از سازمان ها می شود. به گزارش گیلنا داریوش اشکانی پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از اولویت های ما در سازمان استاندارد اطلاع رسانی و […]

گیلنا- مدیرکل استاندارد گیلان با تاکید بر لزوم افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به حقوق شهروندی، گفت: آگاهی جامعه نسبت به حقوق خود سبب افزایش مطالبه گری از سازمان ها می شود.

لزوم افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به حقوق شهروندی

به گزارش گیلنا داریوش اشکانی پور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه یکی از اولویت های ما در سازمان استاندارد اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم است، اظهار کرد: رسانه یکی از مهم ترین بازوان کمکی سازمان های نظارتی است.

وی با اشاره به اینکه سازمان های نظارتی برای رسیدن به اهداف خود با مشکل مواجه هستند، افزود: در نظارتها باید سطح آگاهی جامعه نسبت به حقوق شهروندی خود افزایش یابد تا مطالبه گری می شویم.

مدیرکل استاندارد گیلان در ادامه با بیان اینکه باید سعی کنیم مردم را نسبت به حقوق شهروندی خود آگاه شوند، گفت: زمانی که مردم از حقوق خود آگاه باشند شرایط برای مسئولان سخت تر می شود.

وی با بیان اینکه رسانه و خبرنگاران در ایجاد حق و آگاهی نسبت به حقوق شهروندی نقش توجه مهمی دارند، تصریح کرد: سازمان استاندارد به دنبال ایجاد یک پل ارتباطی با مردم است زیرا حساسیت ویژه ای نسبت به موضوعاتی دارد که با سلامت مردم در ارتباط است.

اشکانی پور با اشاره به وجود مشکلات فراوان در واحدهای تولیدی در زمینه کنترل کیفیت، بیان کرد: در این میان عده ای به دنبال سوء استفاده از فضای موجود و مشکلات واحدهای تولیدی در زمینه منابع مالی و سایر موارد هستند که گاهی این موارد با سلامت جامعه در ارتباط است.

وی با تاکید بر توجه به کیفیت محصولات و سلامت جامعه، افزود: سازمان استاندارد نظارت های در سطح بازار در قالب طرح بار انجام می دهد که به عنوان مصرف کننده عمل کرده و با خرید اقلام و انجام آزمایشات سلامت محصول را تایید یا رد می کند.

مدیرکل استاندارد گیلان با اشاره به فعالیت سامانه یکپارچه با عنوان سامانه سینا، گفت: با عملیاتی شدن این سامانه دیگر مکان تولید محصول مهم نبوده و در صورت مشاهده تخلف استاندارد استان راسا برای برخورد با آن واحد تولیدی وارد عمل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در بند ۲۴ سیاست های اقتصاد مقاومتی بر لزوم پوشش استاندارد برای تمامی کالاها تاکید کرده اند، اظهار کرد: در حال حاضر سازمان استاندارد علاوه بر حوزه های که وجود استاندارد اجباری است در سایر موارد همانند واردات، صادرات و بخش های خدماتی نیز وارد شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !