امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
۱۴:۵۲:۰۹ - یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار رشت خبر داد:
صدور بالغ‌بر ۴۰۰۰ برگه تردد در روز گذشته
گیلنا – فرماندار رشت با اشاره به صدور بالغ‌بر چهار هزار برگه تردد برای افراد واجد شرایط در روز گذشته، خواستار عدم مراجعه غیرضروری افراد به فرمانداری شد. به گزارش گیلنا از رشت، علی فتح‌اللهی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صدور برگه تردد برای شاغلین ادارات و شرکت‌ها که شهرستان محل خدمتشان  با محل […]

گیلنا – فرماندار رشت با اشاره به صدور بالغ‌بر چهار هزار برگه تردد برای افراد واجد شرایط در روز گذشته، خواستار عدم مراجعه غیرضروری افراد به فرمانداری شد.

صدور بالغ‌بر ۴۰۰۰ برگه تردد در روز گذشته/ کارت تردد به‌صورت فردی صادر نمی‌شود

به گزارش گیلنا از رشت، علی فتح‌اللهی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه صدور برگه تردد برای شاغلین ادارات و شرکت‌ها که شهرستان محل خدمتشان  با محل زندگی آنان متفاوت است از طریق مکاتبه رئیس اداره یا شرکت و به‌صورت تجمیعی با فرمانداری صورت می‌پذیرد، اظهار کرد: با توجه به تعداد بسیار بالای ادارات، شرکت‌ها و واحدهای تولیدی مستقر در شهرستان رشت و عدم امکان ارائه خدمت به‌صورت فردی به این افراد، ضرورت دارد شاغلین از مراجعه مستقیم به فرمانداری با جدیت پرهیز کنند چراکه به‌هیچ‌وجه به‌صورت فردی برای آنان برگه تردد صادر نمی‌شود.

وی با اشاره به حضور انبوهی از شهروندان در فرمانداری رشت در روز گذشته جهت دریافت برگه تردد، افزود: بسیاری از این مراجعات به‌صورت غیرضروری بوده است، به‌عنوان‌مثال برای تردد داخل شهرستان به‌هیچ‌وجه برگه ترددی صادر نمی‌شود و افرادی که ساکن شهرستان رشت هستند ولی پلاک خودروی آنان غیربومی (خارج استانی) است تنها با  در دست داشتن کارت ملی بومی یا ارائه مستندات دیگر از قبیل سند یا اجاره‌نامه منزل مسکونی خود به پلیس، جریمه نخواهند شد.

به گفته فرماندار رشت، این افراد نگرانی بابت ثبت تخلف از سوی دوربین‌های راهنمایی و رانندگی نداشته باشند چراکه با ارائه مستندات اثبات‌کننده سکونت در شهر، جریمه آنان لغو می‌شود.

فتح‌اللهی با بیان اینکه تنها در روز گذشته برای بالغ‌بر چهار هزار نفر از افراد واجد شرایط، از سوی فرمانداری برگه تردد صادرشده است، تصریح کرد: علاوه بر این، به دلیل مراجعه  غیرضروری افراد، باوجود بسیج تمامی کارمندان فرمانداری جهت پیگیری مشکلات مراجعان، شاهد تراکم جمعیتی زیاد مراجعان در فرمانداری بودیم.

وی با تأکید بر لزوم وجود سعه‌صدر و همکاری از سوی آحاد مردم شریف شهرستان، بیان کرد: بدون وجود این تعامل و همکاری و با مراجعه غیرضروری هزاران نفر به فرمانداری، یقیناً در ارائه خدمات به افراد ذی‌حق با مشکل مواجه خواهیم شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !