امروز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
۱۷:۵۴:۳۳ - شنبه ۱۵ شهر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل اوقاف گیلان خبر داد:
راه اندازی حسینیه سیار دهه دوم محرم در شهرهای گیلان
گیلنا- مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به اجرای طرح حسینیه سیار همزمان با دهه دوم محرم، گفت: این طرح در رشت و انزلی اجرا می شود. به گزارش گیلنا از رشت، حجت‌الاسلام ستار علیزاده در حاشیه نشست راه اندازی حسینیه‌های سیار در سواحل، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای ترویج شور […]

گیلنا- مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به اجرای طرح حسینیه سیار همزمان با دهه دوم محرم، گفت: این طرح در رشت و انزلی اجرا می شود.

راه اندازی حسینیه سیار دهه دوم محرم در شهرهای گیلان

به گزارش گیلنا از رشت، حجت‌الاسلام ستار علیزاده در حاشیه نشست راه اندازی حسینیه‌های سیار در سواحل، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای ترویج شور و شعور حسینی حسینیه سیار راه اندازی می‌شود.

وی در ادامه به راه اندازی حسینیه سیار در دهه نخست محرم در شهرستان رشت نیز اشاره کرد و افزود: همزمان با دهه دوم محرم راه اندازی حسینیه سیار در محلات رشت همچنان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل اوقاف گیلان با بیان اینکه این طرح از پنجم تا دوازدهم محرم با انجام فعالیت‌های تبلیغی و عزاداری در محلات رشت انجام خواهد شد، گفت: این حسینیه در بندر انزلی نیز راه اندازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این طرح در دهه دوم محرم از عصر امروز ۱۵ شهریور ماه در شهرک گلسار رشت اجرایی می‌شود، ادامه داد: پیرکلاچای یکی دیگر از مناطقی است که عصر دو شنبه میزبان حسینیه سیار خواهد بود.

حجت الاسلام علیزاده افزود: سوم حسینیه سیار نیز عصر سه شنبه ۱۸ شهریور در روستای ساحلی گلشن انزلی برگزار خواهد شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !