امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۸:۱۱:۰۹ - دوشنبه ۲۱ شهر ۱۴۰۱
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نگرانی متولیان از حال وخیم «آب» گیلان
 مدیرعامل آب و فاضلاب استان گیلان گفت: به واسطه وضعیت نامناسب آبرسانی دومین استان محروم کشور از این نظر هستیم.

به گزارش پایگاه خبری گیلنا، مازیار علیپور  در جلسه شورای اداری شهرستان شفت با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب یک شرکت غیر دولتی است و در تلاش است بتواند خدمات قابل قبولی در اختیار شهروندان قرار دهد، گفت: استان گیلان از وضعیت آبرسانی مناسبی برخوردار نیست و دومین استان محروم کشور در این حوزه است.

علیپور با تاکید بر اینکه در حوزه تخصیص اعتبار نیز استان گیلان وضعیت مناسبی ندارد، افزود: در شهرستان شفت ۶۶ روستا تحت پوشش خدمات دهی قرار گرفته‌اند و تنها ۲۵ روستا در این شهرستان باقی مانده است.

وی با اشاره به اینکه در خصوص تخصیص اعتبار، شهرستان شفت جز شهرهای محروم قرار نگرفته است، گفت: به بازسازی و تقویت زیرساخت‌های آبرسانی شفت در طول سال‌های گذشته بی توجهی شده است.

علیپور در خصوص حل مشکلات آبرسانی رسانی این شهرستان اظهار کرد: بیش از ۱,۰۰۰ میلیارد تومان اعتبارات اخذ شده که بخشی از این اعتبارات در شفت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه دسترسی به آب شرب شهری شفت بیش از ۹۹ درصد است که در تلاش هستیم با جذب اعتبارات ملی و استانی مشکلات این بخش را حل کنیم و اضافه کرد: در سال ۱۴۰۲ می‌توانیم با الحاق شهرستان شفت به قرارگاه خاتم از منابع موجود استفاده کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !