امروز پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
۱۲:۱۶:۰۲ - پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسکن خبرنگاران مطالبه صنفی رسانه ها شود
رشت- رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به تفاهم نامه ساخت مسکن برای اصحاب هنر و رسانه، گفت: متولیان پیگیر سهمیه خبرنگاران گیلانی از طرح مسکن باشند. به گزارش گیلنا از رشت مهدی پارسا   با اشاره به تفاهم‌نامه ساخت مسکن برای اصحاب هنر و رسانه بین وزارت راه و شهرسازی و ارشاد، اظهار کرد: در […]

رشت- رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به تفاهم نامه ساخت مسکن برای اصحاب هنر و رسانه، گفت: متولیان پیگیر سهمیه خبرنگاران گیلانی از طرح مسکن باشند.

به گزارش گیلنا از رشت مهدی پارسا   با اشاره به تفاهم‌نامه ساخت مسکن برای اصحاب هنر و رسانه بین وزارت راه و شهرسازی و ارشاد، اظهار کرد: در این تفاهم نامه آمده خبرنگاران به پروژه‌های در حال احداث در سراسر کشور متصل شوند.

وی با بیان اینکه پروژه در حال ساخت مسکن ملی شامل حال خبرنگاران می‌شود، افزود: مسکن خبرنگاران به عنوان یکی از مطالبات به حق این صنف باید مورد توجه مسئولان و متولیان قرار گرفته و بخشی از دغدغه‌های فعال این عرصه حل شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با انتقاد از عدم مطالبه گری دستگاه‌های متولی به منظور حمایت از خبرنگاران، بیان کرد: با وجود اینکه گیلان جز استان‌های برتر در حوزه خبر و مطبوعات است اما به قدر کمیت این قشر فرهیخته، خدمات صنفی و رفاهی دریافت نمی‌کنند.

وی تأکید کرد: باید شرایط برای بهره مند خبرنگاران گیلانی از این مزیت‌ها و فرصت فراهم شود.

پارسا در ادامه با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی نیز باید از این فرصت برای مطالبه گری صنفی خود استفاده کنند، افزود: باید دید که سهم خبرنگاران گیلانی طرح مسکن خبرنگاران به چه میزان است.

با تاکید بر اینکه انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی به قدر کمیت خبرنگاران طالب سهم بیشتری از این مسکن برای گیلان باشند، بیان کرد: با توجه به قرارداد الحاقی ارشاد با وزیر راه که ۱۴ هزار واحد مسکن برای اصحاب رسانه به تعداد قبلی که حدود ۱۰ هزار واحد بوده اضافه شد، باید دید که مسئولان استانی تا چه میزان برای خبرنگاران گام برداشته و مسکن ملی را مطالبه می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !