امروز پنج شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
۱۱:۵۶:۱۲ - پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محمد: مردم گیلان مستحق بهره‌مندی بیشتری از امکانات هستند
گیلنا- دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مردم استان را مستحق بهره‌مندی از زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی، خدماتی، اقتصادی بیشتر و توسعه یافته تر دانست و گفت: راهبرد دبیرخانه مناطق آزاد بازگرداندن این مناطق به جایگاه و مسیر اصلی خود به منظور افزایش میزان تولید و صادرات است. به گزارش گیلنا  از رشت، […]

گیلنا- دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مردم استان را مستحق بهره‌مندی از زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی، خدماتی، اقتصادی بیشتر و توسعه یافته تر دانست و گفت: راهبرد دبیرخانه مناطق آزاد بازگرداندن این مناطق به جایگاه و مسیر اصلی خود به منظور افزایش میزان تولید و صادرات است.

محمد: مردم گیلان مستحق بهره‌مندی بیشتری از امکانات هستند

به گزارش گیلنا  از رشت، سعید محمد  در دیدار با سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان اظهار کرد: مناطق آزاد از ظرفست‌های بالایی برخوردارند و نیاز است راهکارها و سازوکارهای همکاری مناطق آزاد و منطقه آزاد انزلی با سپاه قدس استان به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مردم استان را مستحق بهره‌مندی از زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی، خدماتی، اقتصادی بیشتر و توسعه یافته تر دانست و گفت: راهبرد دبیرخانه مناطق آزاد بازگرداندن این مناطق به جایگاه و مسیر اصلی خود به منظور افزایش میزان تولید و صادرات است.

سردار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز با بیان اینکه استان گیلان مهد بیش از هشت هزار شهید والامقام در دوران انقلاب اسلامی است و از منظر تعداد ایثارگران رتبه چهارم کشور را به خود اختصاص داده، اظهار کرد: با عنایت به رشادت‌های مردم استان برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و توانمندی‌های منطقه آزاد انزلی، شایسته است مردم استان از خدمات بهتر و بیشتری برخوردار باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !