امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۹:۱۱:۵۲ - چهارشنبه ۲۵ فرو ۱۴۰۰
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
“پوششِ” امید بر تن صنعت و تولید گیلان
گیلنا- مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان اشاره به تلاش‌ها برای احیای کارخانه پوشش گفت: کارخانجات پوشش یک واحد تولیدی بسیار قوی بود که زمانی حدود چهار هزار کارگر در آن مشغول بکار بودند به بهانه زمین آن، چرخش چرخ‌های این کارخانه را از حرکت بازنگاه داشتند. به گزارش  گیلنا از رشت، سیف‌الله مسروردر بازدید از […]

گیلنا- مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان اشاره به تلاش‌ها برای احیای کارخانه پوشش گفت: کارخانجات پوشش یک واحد تولیدی بسیار قوی بود که زمانی حدود چهار هزار کارگر در آن مشغول بکار بودند به بهانه زمین آن، چرخش چرخ‌های این کارخانه را از حرکت بازنگاه داشتند.

به گزارش  گیلنا از رشت، سیف‌الله مسروردر بازدید از پروژه احداث شرکت ریسندگی پوشش با اشاره به تلاش برای احیای پوشش اظهار کرد: با توجه به سفر ریاست قوه قضائیه به استان گیلان و آثار و برکات آن  مردم استان گیلان بیش از هرزمانی امیدوار شدند تا با احیای صنعت گیلان و برداشتن موانع، مشکلات صنعتی و تولیدی استان یکی پس از دیگری برطرف شود.

وی با تأکید بر اینکه احیای شرکت باقدرت و قوت بیشتر نویدبخش آینده‌ای روشن در بخش صنعت و اشتغال برای گیلان خواهد بود، گفت: طمع‌کاران به دلیل زمین ۸۵ هکتاری این کارخانه که در بهترین نقطه شهر رشت در مجاورت فرودگاه سردار جنگل و در مسیر منطقه آزاد صنعتی–تجاری انزلی قرار دارد، موانع زیادی را ایجاد کرده و این کارخانه را از حرکت بازداشتند.

مدیرکل سازمان بازرسی استان گیلان با بیان اینکه تولیدات پوشش نه‌ تنها  نیاز گیلان بلکه نیاز کشور را نیز تأمین می‌کند، افزود:  کارخانجات پوشش یک واحد تولیدی بسیار قوی بود که زمانی حدود چهار هزار کارگر در آن مشغول بکار بودند به بهانه زمین آن، چرخش چرخ‌های این کارخانه را از حرکت بازنگاه داشتند.

مسرور با اشاره به گفتگوی خود با مدیر مجموعه پوشش بیان کرد: تأکید بر تسریع روند پروژه عمرانی و راه‌اندازی دستگاه‌های ریسندگی (ریتر) که آکبند بوده و سال‌ها در شرکت نگهداری و تاکنون استفاده‌ای از آن نشده در دستور کار قرار بگیرد.

وی با ابراز امیدواری از روند پیگیری کارخانه پوشش و راه‌اندازی شرکت نساجی آن افزود: پس از بازسازی سالن، دستگاه‌ها در اسرع وقت نصب و تولید در این کارخانه مجدد به راه افتاده و رونق خواهد گرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !