امروز جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱
۲۳:۲۸:۴۸ - چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار شفت؛ آقایان گوش شنوایی ندارند
گیلنا – شفت- فرماندار شفت در جلسه شورای اداری این شهرستان با انتقاد شدید از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این شهرستان خواستار پاسخگویی مسئولان این دانشگاه شد. به گزارش گیلنا از شفت سید محسن موسوی  در جلسه شورای اداری شفت در سالن میرزای شفتی فرمانداری این شهرستان با اشاره به شرایط سخت تحریم‌ها […]

گیلنا – شفت- فرماندار شفت در جلسه شورای اداری این شهرستان با انتقاد شدید از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این شهرستان خواستار پاسخگویی مسئولان این دانشگاه شد.

انتقاد شدید فرماندار شفت به عملکرد علوم پزشکی گیلان

به گزارش گیلنا از شفت سید محسن موسوی  در جلسه شورای اداری شفت در سالن میرزای شفتی فرمانداری این شهرستان با اشاره به شرایط سخت تحریم‌ها علیه نظام و انقلاب، اظهار کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا دغدغه‌ها و مشکلات مردم در جامعه کاهش یابد.

وی با بیان اینکه مردم ناظر بر عملکرد مسئولان هستند، افزود: دولت جزئی از این نظام و مورد حمایت مقام رهبر معظم انقلاب است و به عنوان کارگزاران این نظام باید تلاش مضاعف زمینه تقویت وحدت و هم افزایی در سطح جامعه را فراهم کنیم.

فرماندار شفت با تأکید بر ضرورت شناسایی مشکلات مناطق مختلف شهرستان شفت، گفت: دستگاه‌های اداری بدون برنامه سهمی از بودجه امسال نخواهند داشت. در روزهای آینده طی جلسه‌ای برنامه‌های ماه‌های آینده دستگاه‌های اجرایی شهرستان از مدیران دریافت می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس برنامه‌های اعلام شده توزیع منابع مالی انجام خواهد شد، تصریح کرد: شهرستان شفت در حوزه زیرساخت‌ها اعم از آب و برق و مخابرات با عقب ماندگی و ضعف شدید مواجه است.

موسوی همچنین از وضعیت بیمارستان امام رضا (ع) شفت نیز گلایه کرد و گفت: از تجهیزات موجود در این بیمارستان تاکنون چه استفاده‌هایی شده است.

وی در ادامه از عدم توجه و عملکرد ضعیف دانشگاه علوم پزشکی گیلان در قبال بیمارستان شفت انتقاد و خواستار پاسخگویی مسئولان این دانشگاه به مطالبات به حق شهروندان شفتی در زمینه بیمارستان امام رضا (ع) این شهر شد.

فرماندار شفت با این سوال که سهم این شهرستان از اعتبارات مربوط به کرونا چقدر بوده است، اظهار کرد: متأسفانه آقایان گوش شنوایی ندارند، اتاق عمل در بیمارستان امام رضا (ع) شفت وجود دارد اما استفاده نمی‌شود و پزشکان رغبتی برای ویزیت و بیماران رغبتی برای بستری شدن در این بیمارستان ندارند.

وی با بیان اینکه نگاه مسئولان دانشگاه علوم پزشکی حذف بیمارستان شفت است، گفت: وضعیت درمانگاه تأسف بار است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !