امروز سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
۱:۵۸:۱۵ - چهارشنبه ۳ ارد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع ۶۳۰ بسته معیشتی در هفته اول رزمایش “مواسات، همدلی و کمک مومنانه” در رودبار
        گیلنا- فرمانده سپاه شهرستان رودبار گفت؛ در هفته اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان رودبار ۶۳۰ بسته معیشتی به همراه سه راس گوسفند با ارزش ریالی ۷۵ میلیون تومان جمع آوری و توزیع شد. سرهنگ پاسدار جاوید فلاح گنجه در گفتگو با خبرنگار گیلنا در رودبار، با اشاره […]

 

 

 

 

گیلنا- فرمانده سپاه شهرستان رودبار گفت؛ در هفته اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان رودبار ۶۳۰ بسته معیشتی به همراه سه راس گوسفند با ارزش ریالی ۷۵ میلیون تومان جمع آوری و توزیع شد.

سرهنگ پاسدار جاوید فلاح گنجه در گفتگو با خبرنگار گیلنا در رودبار، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص مساوات، همدلی و کمک مومنانه و لزوم تحقق جامعه مهدویت با تقویت فرهنگ نوعدوستی و نگاه مهربانانه، اظهار کرد؛ مشکلات اقتصادی ایجاد شده پیرامون ویروس منحوس کرونا، فرصتی است تا همدلی و سخاوتمندی را در جامعه  تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه اجرای رزمایش “مواسات، همدلی و کمک مومنانه” سبب تقویت روحیه همدلی در جامعه می شود، گفت؛ در طرح مواسات، علاوه بر آسیب دیدگان اقتصادی کرونا، به سایر نیازمندان و فقرا نیز رسیدگی شود.

فرمانده سپاه  رودبار ، رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را “کمک مردم برای مردم” برشمرد و بیان کرد؛ در این رزمایش نباید بهره برداری سازمانی، اداری و سیاسی صورت گیرد بلکه می بایست به صورت کاملا مردمی اجرا شود.

فلاح با اشاره به جلسات مکرر ستاد برگزاری رزمایش کمک مومنانه در شهرستان رودبار، گفت؛ شناسایی، الویت بندی و نوع کمک به آسیب دیدگان کرونا در جلسات این ستاد که با حضور ائمه جمعه، فرماندار و برخی نهادها تشکیل شد، مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به قرارگیری ماه مبارک رمضان و گرامیداشت این ایام ارزشمند، افزود؛ رزمایش مواسات، همدلی و کمک مونانه در ماه مبارک رمضان اجر و ثواب مضاعفی دارد و امید است همه در این طرح ارزشمند و الهی شرکت کنند.

فرمانده سپاه رودبار به تشریح اققدامات صورت گرفته در هفته اول اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در این شهرستان پرداخت و بیان کرد؛ در هفته اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه در شهرستان رودبار ۶۳۰ بسته معیشتی به همراه سه راس گوسفند با ارزش ریالی ۷۵ میلیون تومان جمع آوری و توزیع شد.

فلاح با بیانکه اینکه ائمه جمعه هر شهر رزمایش کمک مومنانه را مدیریت و هدایت می کنند، گفت؛ برای هر کدام از شهرهای شهرستان از سوی ستاد رزمایش کمک مومنانه، شماره حساب ارائه شده و دریافتی ها و پرداختی ها به صورت کاملا شفاف خواهد بود.

وی با قدردانی از همراهی همدلانه و دلسوزانه ائمه جمعه، فرماندار و دیگر نهادها در اجرای این رزمایش، افزود؛ اعضای ستاد رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه شهرستان رودبار تلاش می کند تا ضمن حفظ شانیت افراد، در پرداختی ها و توزیع بسته های معیشتی، حق کسی ضایع نشود.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !