امروز دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
۱۰:۴۵:۱۸ - سه شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازدید شهردار رشت از اجرای عملیات ساماندهی آب های سطحی منطقه یک
به منظور رفع آبگرفتگی‌ها و همزمان با آغاز بارانهای اخیر ،عملیات جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی توسط اکیپهای منطقه یک شهرداری رشت انجام شد. دکتر ناصر حاج محمدی شهرداررشت به همراه مدیرعامل پسماند ،مدیر خدمات شهر رشت با حضور درسطح منطقه یک از نزدیک در جریان اجرای عملیات ساماندهی آب های سطحی در این منطقه قرار گرفت. مهندس ناصر عطایی مدیر منطقه یک شهرداری رشت گفت: از لحظه آغاز بارانهای چند روز اخیر و به منظور رفع آبگرفتگی‌ها از سطح هسته مرکزی و معابر شهر، عملیات جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی توسط اکیپهای خدمات شهری منطقه یک شهرداری رشت انجام شد. وی افزود: اکیپهای واحد خدمات شهری با استفاده از مکنده ها، تانکرهای حمل آب و نیز هدایت آبها به سمت فاضلابهای شهری، توسط کارگران اقدام به دفع آبها و باز کردن خیابانها و معابر کرده تا تردد و رفت و آمد شهروندان امکاپذیر شود.

به منظور رفع آبگرفتگی‌ها و همزمان با آغاز بارانهای اخیر ،عملیات جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی توسط اکیپهای منطقه یک شهرداری رشت انجام شد.

دکتر ناصر حاج محمدی شهرداررشت به همراه مدیرعامل پسماند ،مدیر خدمات شهر رشت با حضور درسطح منطقه یک  از نزدیک در جریان اجرای عملیات ساماندهی آب های سطحی در این منطقه قرار گرفت.

مهندس ناصر عطایی  مدیر منطقه یک شهرداری رشت گفت: از لحظه آغاز بارانهای چند روز اخیر و به منظور رفع آبگرفتگی‌ها از سطح هسته مرکزی و معابر شهر، عملیات جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی توسط اکیپهای خدمات شهری منطقه یک شهرداری رشت انجام شد.

وی افزود: اکیپهای واحد خدمات شهری با استفاده از مکنده ها، تانکرهای حمل آب و نیز هدایت آبها به سمت فاضلابهای شهری، توسط کارگران اقدام به دفع آبها و باز کردن خیابانها و معابر کرده تا تردد و رفت و آمد شهروندان امکاپذیر شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !