امروز سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰
۱۷:۴۷:۴۸ - جمعه ۱۶ اسف ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فوت سومین پرستار گیلانی به علت آنفولانزا
گیلنا- مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از فوت آقای شیخ مرادی سومین پرستار گیلانی به علت آنفولانزا خبر داد. به گزارش گیلنا از رشت طاهره زاهد صفت، با اشاره به کمبود کادر پرستاری در استان گیلان اظهار کرد: با توجه به کمبود شدید کادر پرستاری در استان تلاش برای تأمین و جذب نیروهای فوق‌الذکر […]

گیلنا- مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از فوت آقای شیخ مرادی سومین پرستار گیلانی به علت آنفولانزا خبر داد.

فوت سومین پرستار گیلانی به علت آنفولانزا

به گزارش گیلنا از رشت طاهره زاهد صفت، با اشاره به کمبود کادر پرستاری در استان گیلان اظهار کرد: با توجه به کمبود شدید کادر پرستاری در استان تلاش برای تأمین و جذب نیروهای فوق‌الذکر در بیمارستان‌های رازی، تأمین اجتماعی رسول اکرم و سایر مراکز آموزشی درمانی استان با اولویت نیازمندی‌های هر بیمارستان تحت پوشش شرکت آوای سلامت در حال انجام است.

وی با اذعان به اینکه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی پرستاران در بیمارستان‌های استان در حال رفع شدن است، گفت: با توجه به وضعیت بحران موجود بالطبع کمبود تجهیزات حفاظت فردی وجود داشته که با کمک معاونت دارو و غذا در حال رفع این مشکل عمده برای همکارانمان هستیم.

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با تأکید بر کمک برخی مؤسسات برای رفع کمبود تجهیزات حفاظت شخصی افزود: با توجه به شرایط موجود استان، برخی مؤسسات تولیدی در این راستا و جهت تأمین لباس مخصوص مراقبت از بیماران آنفوآنزا وارد عمل شده‌اند.

زاهد صفت با قدردانی از حضور نیروهای جهادی در بیمارستان‌های گیلان بیان کرد: از روز گذشته تعداد زیادی نیروهای داوطلب جهادی پزشکیار و بهیار سپاه در بیمارستان تأمین اجتماعی و بیمارستان‌های شلوغ شرق گیلان شروع بکار کردند تا باری را از دوش کادر درمانی استان بردارند.

وی با اعلام فوت سومین پرستار استان گیلان در چند روز اخیر گفت: متأسفانه امروز آقای شیخ مرادی پرستار بیمارستان قائم که بازنشسته بیمارستان دولتی بودند به دلیل آنفولانزا جان خود را از دست دادند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !