امروز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳
۱۳:۳۵:۳۸ - چهارشنبه ۲ خرد ۱۴۰۳
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحت پوشش ۴۰۰ هزار گیلانی در آتیه سازان حافظ/ تعریف بسته های حمایتی برای زوج های نابارور
مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان از تحت پوشش ۴۰۰ هزار گیلانی  در این مجموعه خبر داد و گفت: خدمات بیمه های پایه در خصوص جوانی جمعیت افزایش یافته و شرکت آتیه سازان حافظ نیز این آمادگی را دارد که در بسته های خدمتی خود هزینه های ناباروری را بگنجاند.

 

به گزارش گیلنا دکتر سید علی طبائی مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: شرکت آتیه سازان حافظ از شرکت های وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران است که فعالیت آن در حوزه بیمه تکمیلی و اکمل  بوده و بیش از ۲۰ سال است که در حوزه بیمه تکمیلی خدمات ارائه می دهد.

وی با  بیان اینکه بازنشستگان بیشترین جمعیت تحت پوشش آتیه سازان حافظ را تشکیل می دهند، افزود: بازنشستگان به دلیل شرایط سنی بیشتر در معرض ابتلا به بیماری ها هستند و به دلیل زیاد بودن هزینه های درمانی ، معمولا پوشش بیمه ای آنان با خطرپذیری بالایی همراه بوده و این مهم تاثیر مستقیمی بر نرخ حق بیمه  دارد، از این جهت آتیه سازان حافظ نقش تنظیم کننده بازار بیمه تکمیلی درمان را عهده دار است.

تحت پوشش ۴۰۰ هزار گیلانی 

مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان  از تحت پوشش ۴۰۰ هزار گیلانی  در این مجموعه خبر داد و اضافه کرد:  این تعداد از جمعیت گیلان تحت پوشش بیمه های تکمیلی و اکمل آتیه سازان حافظ هستند  و این شرکت در استان با حدود ۲۰۰ مرکز از جمله بیمارستان های دولتی و خصوصی، کلینیک ها، مراکز جراحی محدود، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و… قرارداد همکاری دارد.

به گفته طبائی، افراد تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ یا با مراجعه به مراکز طرف قرارداد خدمات برخط دریافت می کنند و یا در صورت مراجعه به مراکز غیر طرف قرارداد، با ارائه اسناد هزینه های درمانی انجام شده، خسارت درمانی خود را دریافت می کنند.

وی از آمادگی شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان جهت انعقاد قرارداد با کلیه مراکز بیمارستانی، آزمایشگاهی، تصویربرداری، فیزیوتراپی و … خبر داد و  افزود: این شرکت بدون هیچگونه محدودیتی آمادگی انعقاد قرارداد با مراکز بیمارستانی، آزمایشگاهی و … که فاقد قرارداد همکاری هستند را دارد.

افزایش ۵۰ درصدی مراکز پذیرش اسناد

مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان، پرداخت به موقع مطالبات را از مهمترین دغدغه های  مراکز طرف قرارداد با این شرکت برشمرد و بیان کرد: از زمان تحویل اسناد توسط مراکز طرف قرار داد تا انجام پرداختی ها از سوی شرکت، فرصت زمانی سه ماهه وجود دارد، در حال حاضر مطالبات تمام مراکز بیمارستانی استان تا پایان آذرماه سال ۱۴۰۲ از سوی شرکت آتیه سازان حافظ تسویه شده و مطالبات مراکز سر پایی و پاراکلینیکی نیزطی چند روز آینده تسویه می شود همچنین تعهدات سر رسید شده دی ماه نیز بزودی پرداخت خواهد شد.

به گفته طبائی، پرداخت خسارت درمانی مستقیم به افراد تحت پوششی که اسناد درمانی خود را ارائه داده اند بر اساس مفاد قرارداد بوده و ارتباط مستقیمی با پرداخت منظم حق بیمه دارد، در حال حاضر کلیه خسارت درمانی بیمه شدگان بازنشسته تامین اجتماعی بعنوان بزرگترین بیمه گذار استانی تا پایان اسفند کاملا تسویه شده است.

وی با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی مراکز پذیرش اسناد طی ده ماه گذشته بمنظور تسهیل دسترسی و ارائه خدمات بهینه به بیمه شدگان افزود: تعداد مراکز پذیرش اسناد به بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است قبلا ۱۴ نمایندگی و دفتر پیشخوان فعال بود که این تعداد افزایش یافته است هم اکنون ۱۱ نمایندگی ، ۹ دفتر پیشخوان و ۲ دفتر کانون بازنشستگان (مجموعا ۲۲ مرکز) جهت دریافت اسناد پزشکی و درمانی فعال و در حال ارائه خدمت به بیمه شدگان  هستند.

مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان عدم آگاهی کافی بیمه شدگان از بسته های خدمتی خود را از دغدغه های شرکت آتیه سازان حافظ برشمرد و اضافه کرد: بیمه های پایه بسته های خدمتی مشخصی دارند اما در بیمه های تکمیلی بسته های خدمتی متفاوت است و هر بسته خدمتی دارای محدودیت ها و سقف ریالی می باشد ، عدم اطلاع کافی از این بسته های خدمتی می تواند موجب نارضایتی بیمه شدگان گردد که نقش اطلاع رسانی در این زمینه بسیار پر رنگ می باشد.

طبائی، حذف دریافت مستندات کاغذی از چرخه اسناد خسارات متفرقه را یکی دیگر از اتفاقات مثبت برشمرد و  ادمه داد: که در اجرای آن، اسناد درمانی بیمه شدگان اسکن و وارد فرآیند رسیدگی می شود ، این طرح بصورت آزمایشی در ۶ دفتر پیشخوان در استان گیلان آغاز شده است.

به گفته وی، برپایی میز خدمت جهت پاسخگویی، راهنمایی و رسیدگی به شکایات بیمه شدگان از دیگر خدمات شرکت بیمه آتیه سازان حافظ استان است.

اجرای ۲۵ قرار داد کشوری و استانی در گیلان

مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان با بیان اینکه هم اینک ۲۵ قرار داد کشوری و استانی در استان در حال اجرا است، گفت: بیمه شدگان کانون بازنشستگان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، ۱۷ قرارداد اکمل استانی، ۶ قرارداد تکمیلی و اکمل کشوری تحت پوشش شرکت آتیه سازان حافظ استان هستند.

طبائی یادآورشد: بیمه شدگان تحت پوشش می توانند با مراکز ارتباط با مشتریان با شماره ۰۲۱۷۵۰۱۳ تماس حاصل نمایند و همکاران نیز پاسخگوی روزانه تماس های بیمه شدگان و راهنمایی آن ها در زمینه های مختلف  هستند.

به گفته وی هر مجموعه ای که بیش از ۵۰ نفر بیمه شده داشته باشد می تواند بصورت توافقی با شرکت آتیه سازان حافظ جهت ارائه خدمت به بیمه شدگان انعقاد قرارداد داشته باشد.

توجه ویژه گیلانی ها به حوزه درمان

مدیر شرکت آتیه سازان حافظ شعبه گیلان با بیان اینکه گیلانی ها برای حوزه درمان اهمیت زیادی قائل هستند، گفت: شرکت بیمه آتیه سازان حافظ گیلان بزرگترین ارائه دهنده خدمات بیمه اکمل در کشور است .

طبائی با اشاره به سالمندی جمعیت گیلان تصریح کرد: بیش از ۷ هزار بیمه شده (بیماران خاص) تحت پوشش بیمه تکمیلی شرکت آتیه سازان حافظ هستند .

وی  با اشاره به اقدامات این شرکت در حوزه جوانی جمعیت و ارائه خدمات به زوجین نابارور افزود: خدمات بیمه های پایه در این خصوص افزایش یافته و شرکت آتیه سازان حافظ نیز این آمادگی را دارد که در بسته های خدمتی خود هزینه های ناباروری را بگنجاند.

به گفته طبائی، تمامی پیامک های ارسالی برای بیمه شدگان آتیه سازان حافظ از دو سرشماره ۱۰۰۰۷۵۰۱۳۲۰ و ۰۲۱۲۳۰۱۰۲۳۰ است و بیمه شدگان مراقب سوء استفاده افراد سودجو باشند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !