امروز چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
۲۱:۱۳:۲۹ - شنبه ۲۶ مرد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون کمیته امداد گیلان خبر داد:
کمک ۳.۳ میلیاردی گیلانیان به مناسبت عید قربان
گیلنا- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان از کمک سه میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومانی گیلانیان به مناسبت عید قربان خبر داد و گفت: این کمک‌ها به صورت نقدی و غیرنقدی بوده است. به گزارش گیلنا محمدرضا جوادزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به جمع آوری کمک‌های مردمی برای عید قربان از سوی کمیته […]

گیلنا- معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان از کمک سه میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومانی گیلانیان به مناسبت عید قربان خبر داد و گفت: این کمک‌ها به صورت نقدی و غیرنقدی بوده است.

کمک ۳.۳ میلیاردی گیلانیان به مناسبت عید قربان

به گزارش گیلنا محمدرضا جوادزاده در جمع خبرنگاران با اشاره به جمع آوری کمک‌های مردمی برای عید قربان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان، اظهار کرد: عید قربان امسال شاهد کمک سه میلیارد و ۳۴۰ میلیون تومانی شهروندان گیلان بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه این کمک‌های توسط ۱۰۰ و ۸۰ مرکز نیکوکاری در سطح محله‌های و مساجد جمع آوری شده است، گفت: از این میزان سه میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان به صورت غیرنقدی شامل اهدای گوشت گرم و گوسفند زنده بوده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد گیلان با اشاره به اینکه کمک‌های جمع‌آوری‌ شده در کوتاه‌ترین زمان بین حدود ۵۰ هزار خانوار تحت حمایت این نهاد توزیع شد، تصریح کرد: توزیع کمک‌ها با اولویت قرار دادن ایتام، فرزندان محسنین و زنان سرپرست خانوار و بیماران بوده است.

وی افزود: مردم نیکوکار گیلان می‌توانند همواره با شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* کمک‌های خود را از طریق تلفن همراه به نیازمندان و ایتام اهدای کنند.

کد خبر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !