امروز شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
۱۳:۰۷:۴۲ - جمعه ۱۵ اسف ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قیر رایگان دست مدیران را می بوسد
گیلنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش چهار برابری اختصاص قیر رایگان به دستگاه ها، گفت: مدیران باید برای جذب بیشتر تلاش کنند. به گزارش گیلنا از رودبار مهرداد گودرزوند چگینی  در گفتگویی  اظهار کرد: عمده دلیل برگشت بودجه این بود که دولت ابتدا ۳۸ درصد سهم صندوق توسعه را به […]

گیلنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش چهار برابری اختصاص قیر رایگان به دستگاه ها، گفت: مدیران باید برای جذب بیشتر تلاش کنند.

به گزارش گیلنا از رودبار مهرداد گودرزوند چگینی  در گفتگویی  اظهار کرد: عمده دلیل برگشت بودجه این بود که دولت ابتدا ۳۸ درصد سهم صندوق توسعه را به گونه‌ای تعریف کرده که بخشی صرف بدهی دولت می‌شد اما با پیگیری مجلس ایرادات اصلاح و مقرر شد تا یک میلیون بشکه ۲۰ درصد و مازاد آن ۳۸ درصد به صندوق توسعه برگردد.

وی با اشاره به کاهش ۴۰ هزار میلیاردی وابستگی به نفت در بودجه ۱۴۰۰، بیان کرد: ۵۰ هزار میلیارد تومان دیگر علاوه بر مبلغ قبلی، افزایش مالیات داشتیم و سهم نفت نیز ۱۹۹ هزار میلیارد تومان است که به گونه‌ای طراحی کردیم تا هر چقدر این میزان افزایش یابد، ۳۸ درصد به صندوق توسعه بازگردد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه ۱۵۰ هزار میلیارد تومان در بودجه سال آینده برای بازنشستگان اختصاص یافته است، افزود: در روند اصلاح بودجه، به همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری، تأمین اجتماعی، رتبه بندی فرهنگیان و بخش‌هایی که نادیده گرفته شده بود، پرداخته شده است.

چگینی با اشاره به اینکه هشت میلیارد دلار برای کالاهای اساسی با ارز ۴۲۰۰ تومانی در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: مالیات پردرآمدها بیشتر و افراد با درآمد پایین‌تر مالیات کمتری می‌پردازند تا از این طریق بخشی از تورم کشور به توازن نسبی برسد.

نماینده مردم رودبار در مجلس با بیان اینکه افرادی که الگوی مصرف انرژی را رعایت می‌کنند از پرداخت هزینه معاف خواهند شد، تصریح کرد: اعتبارات عمرانی در بودجه سال آینده از ۱۰۴ میلیارد به ۱۰۹ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی با بیان اینکه امسال یک میلیون بشکه قیر رایگان در اختیار سازمان‌های مختلف قرار گرفته است، گفت: این میزان برای سال آینده چهار میلیون بشکه مصوب شده و این یعنی چهار برابر امسال می‌توانیم قیر دریافت کنیم که این امر منوط به پیگیری مدیران استان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !