امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
۱۵:۵۵:۱۰ - سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شاخص‌های ارتباطی گیلان در مسیر رشد
گیلنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به وضعیت شبکه ارتباطات و زیرساختهای مخابراتی در استان گفت: شاخص‌های ارتباطی و زیرساختی گیلان امسال نسبت به سال ۹۲ شاهد رشد و توسعه است. به گزارش گیلنا از رشت، فرزاد توکلی در تشریح خدمات ارائه شده حوزه ارتباطات زیرساخت از ابتدای دولت تاکنون، اظهار کرد: […]

گیلنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به وضعیت شبکه ارتباطات و زیرساختهای مخابراتی در استان گفت: شاخص‌های ارتباطی و زیرساختی گیلان امسال نسبت به سال ۹۲ شاهد رشد و توسعه است.

رشد شاخص‌های ارتباطی در گیلان

به گزارش گیلنا از رشت، فرزاد توکلی در تشریح خدمات ارائه شده حوزه ارتباطات زیرساخت از ابتدای دولت تاکنون، اظهار کرد: در توسعه پهنای باند دسترسی دیتا اپراتورها رشد ۳۲ برابری، در توسعه ظرفیت شبکه انتقال در استان رشد ۱۶ برابری و همچنین توسعه شبکه فیبر نوری نسبت به ابتدای دولت رشت ۱.۸ برابری داشته‌ایم.

وی با اشاره خدمات ارائه شده در بخش تلفن ثابت، بیان کرد: در بخش نصب، اشتراک و ضریب نفوذ مخابرات در روستاها نیز آمارها نشان از رشد شاخص ها میدهد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به افزایش مشترکان در سه شبکه همراه اول، ایرانسل و رایتل، گفت: ۶۱ درصد در همراه‌اول، ۱۴۰ درصد در ایرانسل و ۸۷۰۵ برابر در رایتل گیلان امسال نسبت به سال ۹۲ رشد داشته است.

توکلی در خصوص پوشش جاده ای سه اپراتور فعال تلفن همراه در گیلان نیز گفت: پوشش جاده ای همراه اول چهار درصد، ایرانسل ۱۴۷ درصد و رایتل ۵۳ برابر امسال نسبت به ابتدای دولت رشت و توسعه یافته است.

وی از رشد تعداد مشترکین اینترنت ثابت در گیلان خبر داد و افزود: در حال حاضر دو میلیون و ۷۰۴ هزار و ۹۲۳ مشترک اینترنت ثابت و پهن باند سیار در گیلان وجود دارد که نسبت به ابتدای دولت شاهد رشد ۲۱ برابری هستیم.

به گفته مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، در گیلان یک میلیون و ۵۴ هزار و ۷۶۶ مشترک همراه اول، یک میلیون و ۲۴۴ هزار و ۹۱۹ مشترک ایرانسل و ۱۰۱ هزار و ۳۱۸ مشترک رایتل‌ از خدمات اینترنت شبکه موبایل‌ خود استفاده می‌کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !