امروز سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
۱۴:۲۳:۵۰ - شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اوحدی: وضعیت کاری ایثارگران تغییر می کند
    به گزارش گیلنا – سعید اوحدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ، اظهار کرد: مصوبه‌ای را با عنوان استفساریه بند و ماده ۴۴ برنامه پنجم توسعه توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید. این مصوبه به تایید قاطع شورای نگهبان رسید و ابلاغ شد. بعد از ابلاغ برخی یکسری ابهامات مطرح […]

 

 

به گزارش گیلنا – سعید اوحدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ، اظهار کرد: مصوبه‌ای را با عنوان استفساریه بند و ماده ۴۴ برنامه پنجم توسعه توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید. این مصوبه به تایید قاطع شورای نگهبان رسید و ابلاغ شد. بعد از ابلاغ برخی یکسری ابهامات مطرح کردند و این ابهامات موجب شد تا سازمان امور اداری و استخدامی کشور بخش نامه‌ای را ارائه دهد و دیوان عدالت اداری هم یک نظر مشورتی دیگری را داد که می‌توانیم بگوئیم که ۹۰ درصد از مصوبه مجلس محقق شده است.

وی ادامه داد: رایزنی‌های جدی را با دیوان عدالت اداری، مجلس شورای اسلامی و دستگاه‌های اجرائی شروع کرده ایم و امیدواریم که بتوانیم این ۱۰ درصد باقی مانده از ابهامات را رفع کنیم، موضوع هم این است که در بند ذ ماده ۸۷ احکام برنامه ششم خیلی صریح مصادیق دستگاه‌های اجرائی و نوع قرارداد‌ها از جمله پیمانی، خرید معین، خرید خدمت و شرکتی را تعریف کرده است و ابهامات باقی مانده در بحث شرکتی است و امیدواریم با رایزنی‌هایی که در حال انجام است و با جایگاهی که مجلس شورای اسلامی دارد و تنها مرجع تفسیر قانون مجلس است.

اوحدی گفت: امیدواریم بتوانیم با ادامه رایزنی‌ها با مجلس، دستگاه‌های اجرائی و قوه قضائیه مشکل وضعیت کاری ایثارگران را به زودی بر طرف کنیم

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !