امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۲:۲۹:۴۴ - پنج شنبه ۲۰ شهر ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نوبخت خبر داد: احداث ۲ هزار واحد مسکن مهر در گیلان
گیلنا –  معاون رئیس جمهور با اشاره به احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور، گفت: سهم استان گیلان از این تعداد، دو هزار واحد مسکونی است. به گزارش گیلنا از رشت،، عملیات احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومان در گیلان امروز (پنجشنبه) با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان […]

گیلنا –  معاون رئیس جمهور با اشاره به احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور، گفت: سهم استان گیلان از این تعداد، دو هزار واحد مسکونی است.

احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان/ سهم گیلان ۲ هزار واحد است

به گزارش گیلنا از رشت،، عملیات احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومان در گیلان امروز (پنجشنبه) با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی به صورت پایلوت در روستای نرگستان شهرستان صومعه سرا آغاز شد.

محمد باقر نوبخت در حاشیه این مراسم درباره اجرای این پروژه اظهار کرد: تفاهمنامه احداث دو هزار واحد مسکن محرومان روز گذشته میان سازمان برنامه و بودجه، استانداری گیلان و بنیاد مسکن استان امضا و تبادل شده بود.

وی با بیان اینکه این تعداد واحد مسکونی طی ۹ ماه آینده به صورت همزمان احداث، تکمیل و واگذار خواهد شد، گفت: تأمین مسکن برای نیازمندان و محرومان از دغدغه‌های دولت و اولویت‌های آن است.

معاون رئیس جمهوری با اشاره به اینکه توجه به اجرای طرح‌های تولیدی و عمرانی دو برنامه مهم دولت در راستای توسعه است، گفت: در استان گیلان در بخش تولید ۹۲ پروژه با هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار و در بخش عمرانی نیز ۴۸ طرح در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه به احداث بیش از ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور اشاره و تصریح کرد: سهم استان گیلان از این تعداد واحد مسکونی دو هزار واحد است.

لازم به ذکر است با حضور معاون رئیس جمهوری شروع عملیات بهسازی محور پیربازار به ضیابر نیز آغاز شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !