امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
۱۹:۳۰:۵۲ - سه شنبه ۲۱ مرد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان خبر داد:
آغاز سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور در گیلان
گیلنا- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: سال تحصیلی جدید در مدارس استان گیلان از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد. به گزارش گیلنا از رشت محمد رحمتی با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید در مدارس استان گیلان از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد، اظهار کرد: دانش آموزان شهرستان‌های سفید از نظر وضعیت […]

گیلنا- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: سال تحصیلی جدید در مدارس استان گیلان از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد.

سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور در استان گیلان آغاز می شود

به گزارش گیلنا از رشت محمد رحمتی با اشاره به اینکه سال تحصیلی جدید در مدارس استان گیلان از ۱۵ شهریور ماه آغاز خواهد شد، اظهار کرد: دانش آموزان شهرستان‌های سفید از نظر وضعیت ویروس کرونا به حضوری در مدارس حاضر خواهند شد.

وی با بیان اینکه در مناطق زرد استان گیلان آموزش‌ها به دو صورت حضور و غیر حضوری به دانش آموزان ارائه می‌شود، افزود: در این وضعیت دانش آموزان به دو گروه تقسیم بندی خواهند شد و تعداد دانش آموزان را به نصف کاهش خواهیم داد.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه در این وضعیت برخی دروس به صورت حضوری ارائه خواهد شد، گفت: دروس باقی مانده نیز به صورت غیر حضوری و از طریق فضای مجازی به دانش آموزان آموزش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه این شرایط در مناطق قرمز نیز به این گونه خواهد بود که تمام دانش آموزان آموزش دروس را به صورت غیر حضوری دریافت خواهند کرد، تصریح کرد: در مناطقی زرد که تعداد دانش آموزان زیاد باشد حضور دانش آموزان به صورت زوج و فرد خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !