امروز جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
۱۶:۲۳:۱۵ - سه شنبه ۲۱ مرد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۴۲۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط کمیته امداد گیلان
گیلنا – مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان گفت: در چهار ماه نخست امسال بیش از چهار هزار و ۲۹۰ فقره وام قرض الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت این نهاد به نیازمندان پرداخت‌ شده است. به گزارش  گیلنا از رشت، عباس اهرابی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چهارماهه نخست امسال ۱۵ میلیارد […]

گیلنا – مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان گفت: در چهار ماه نخست امسال بیش از چهار هزار و ۲۹۰ فقره وام قرض الحسنه از طریق صندوق امداد ولایت این نهاد به نیازمندان پرداخت‌ شده است.

پرداخت ۴۲۰۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط کمیته امداد گیلان

به گزارش  گیلنا از رشت، عباس اهرابی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چهارماهه نخست امسال ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی از سوی صندوق ولایت کمیته امداد استان گیلان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این میزان تسهیلات به ۶۶ طرح اشتغال زایی پرداخت شده است، گفت: این طرح‌ها شامل آرایشگری، آشپزخانه، باغبانی، خدمات توزیعی، خودروی سبک و سنگین، خیاطی، دامداری سنتی و صنعتی، زراعت، شیلات، قالی بافی، گلخانه، گلیم بافی، ماکیان، نانوایی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان در ادامه همچنین با اشاره به اینکه در این مدت هفت هزار نفر از مددجویان از تسهیلات صندوق امداد ولایت بهره مند شده‌اند، افزود: بیش از ۲۱ میلیارد تومان تسهیلات در قالب ۴ هزار و ۲۹۰ فقره وام از طریق این صندوق در چهار ماهه نخست امسال پرداخت شده است.

وی هدف از راه اندازی صندوق امداد ولایت را پرداخت وام قرض الحسنه به مددجویان و نیازمندان و اقشار آسیب پذیر جامعه عنوان و تصریح کرد: تسهیلات پرداختی به نیازمندان در قالب وام‌های کارگشایی، اشتغال، مسکن، معیشت و حل مشکلات اساسی زندگی محرومان است.

اهرابی ادامه داد: در این مدت چهار هزار و ۱۳۴ فقره وام به مبلغ ۱۹۵ میلیارد ریال نیز در قالب تسهیلات کارگشایی برای مصارفی هم چون ازدواج، تأمین مسکن، تعمیر مسکن، ودیعه مسکن، درمانی، تحصیلی، بدهی، محکومیت غیر عمد و سایر محل‌های مصرفی پرداخت شده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !