امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
۱۶:۲۵:۵۳ - دوشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل برق منطقه ای گیلان خبر داد:
بهره برداری از ۷ پروژه برقی در گیلان
گیلنا- مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان از افتتاح و بهره برداری از هفت پروژه حوزه برق در قالب پویش فراگیر الف- ب -ایران در این استان خبر داد. به گزارش گیلنا از رودبار، بهمن داراب زاده با اشاره به وضعیت صنعت برق کشور از لحاظ تولید، انتقال، توزیع و مصرف، اظهار کرد: نتیجه این […]

گیلنا- مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان از افتتاح و بهره برداری از هفت پروژه حوزه برق در قالب پویش فراگیر الف- ب -ایران در این استان خبر داد.

امسال ۷ پروژه برقی در گیلان به بهره برداری می‌رسد

به گزارش گیلنا از رودبار، بهمن داراب زاده با اشاره به وضعیت صنعت برق کشور از لحاظ تولید، انتقال، توزیع و مصرف، اظهار کرد: نتیجه این پایش ها و عملکرد در تابستان امسال این بوده که خوشبختانه شاهد هیچ گونه خاموشی برنامه ریزی شده در گیلان نبوده‌ایم.

داراب زاده با اشاره به پویش فراگیر الف-ب -ایران، گفت: در قالب این پویش در سال گذشته ۲۲۷ پروژه به ارزش ۳۳ هزار میلیارد تومان در زمینه آب و برق در استان‌های کشور و از جمله استان گیلان، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه پویش فراگیر الف -ب -ایران امسال نیز همانند گذشته با ۲۵۰ طرح به ارزش ۵۰ هزار میلیارد تومان اجرا می‌شود، افزود: تا به امروز طی چهاردهمین هفته گذشته شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های بزرگی در سطح کشور بودیم.

مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان ادامه داد: در همین راستا و در قالب این پویش هفت پروژه امسال در استان گیلان افتتاح و بهره برداری می‌شود.

کد خبر

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !