امروز شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
۱۷:۵۵:۳۰ - شنبه ۳۰ فرو ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار گیلان عنوان کرد؛
“فرهنگ، هنر و رسانه” زیر چتر حمایتی دولت!
گیلنا – استاندار گیلان با اشاره به چتر حمایتی دولت از حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، تأکید کرد: آسیب های این حوزه در گیلان شناسایی و اعلام شده است. به گزارش گیلنا از رشت، ارسلان زارع  در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان در سالن غدیر استانداری با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، […]

گیلنا – استاندار گیلان با اشاره به چتر حمایتی دولت از حوزه فرهنگ، هنر و رسانه، تأکید کرد: آسیب های این حوزه در گیلان شناسایی و اعلام شده است.

چتر حمایتی دولت از حوزه فرهنگ، هنر و رسانه/ مطالبات اعلام شد

به گزارش گیلنا از رشت، ارسلان زارع  در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان در سالن غدیر استانداری با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: رمضان ماه برکت و مغفرت و دوره‌ای برای تزکیه، خودسازی و تقرب به خداوند است.

وی با بیان اینکه باید از این ماه پر فضیلت برای بازسازی و خودسازی استفاده کنیم، افزود: رهبر معظم انقلاب در فرمایشات عید نوروز خود فرمودند تجربه ۴۰ ساله به ما نشان می‌دهد این کشور ظرفیت مقابله با هر چالش و مشکلی در هر سطحی را دارد، مهم این است که این ظرفیت به وسیله مسئولان شناسایی شود.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه تأکید رهبری، مسئولان را به شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های کشور ترغیب کرد، گفت: دین اسلام نیز در همین زمینه توصیه‌های فراوانی دارد.

وی در ادامه به تعطیلی مساجد و نمازهای جمعه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشاره و تصریح کرد: در صورت ادامه دار بودن تعطیلی این اماکن باید هنرمندانه و خلاقانه فضیلت‌های ماه رمضان برای مردم تبیین و تشریح شود و در این زمینه صدا و سیما پیشگام است و باید محتوای مناسب برای مردم تولید کند.

استاندار گیلان با بیان اینکه رهبری نیز بر رعایت دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا تأکید کرده اند، گفت: در استان گیلان بر اساس ضرورت و حفظ سلامت بر این موضوع باید اهتمام داشته باشیم همانگونه که در دو ماه گذشته بهره گیری خوبی از ظرفیت‌های صدا و سیما و رسانه برای تبلیغ دین و پخش ادعیه شده در ماه رمضان نیز باید این موضوع استمرار داشته و مد نظر قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه دولت به حمایت از حوزه‌های فرهنگ، هنر و رسانه تأکید دارد، تصریح کرد: طی دو ماه گذشته نیز از ظرفیت‌های این حوزه در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بسیار استفاده شده و باید در ماه رمضان نیز همین گونه باشد.

زارع به بیانات رهبری معظم در روز نیمه شعبان در زمینه کمک مومنانه اشاره کرد و ادامه داد: در همین راستا اقدامات خوبی در گیلان آغاز شده و با توجه به سوابق درخشان مردم این استان با نگاه خیراندیشانه انتظار می‌رود که در این بخش نیز موفق و درخشان عمل شود.

وی با تأکید بر همکاری و مشارکت همه دستگاه‌ها با این قرارگاه، گفت: مجتمع‌های فرهنگی و هنری و رسانه جز مشاغلی بودند که با بروز ویروس کرونا دچار آسیب شده و یکی از موارد ۱۰ گانه چتر حمایتی دولت هستند. در استان نیز در این حوزه مطالبات شناسایی و اعلام شده که امیدواریم در آینده نزدیک این حمایت جلب شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
ويژه نامه
تعداد شماره ها: 3
  • دريافت مدیریت در مصرف آب!
  • اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !