امروز جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
۱۹:۲۸:۰۱ - دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسجدی: به دلسوختگان نظام و ولایت رای دهید
گیلنا – مسئول مرکز راویان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه امروز عده‌ای به دنبال این هستند تا نام شهدا را از کوچه و خیابان و در سطح جامعه پاک کنند، گفت: امروز وارثان بنی‌امیه علیه فرمایشات رهبر معظم انقلاب موضع می‌گیرند تا همه مشکلات را بر گردن رهبری بیندازند. […]


گیلنا – مسئول مرکز راویان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه امروز عده‌ای به دنبال این هستند تا نام شهدا را از کوچه و خیابان و در سطح جامعه پاک کنند، گفت: امروز وارثان بنی‌امیه علیه فرمایشات رهبر معظم انقلاب موضع می‌گیرند تا همه مشکلات را بر گردن رهبری بیندازند.

وارثان بنی‌امیه در برابر رهبر انقلاب موضع می‌گیرند

به گزارش گیلنا از لنگرود، ابوالفضل مسجدی در یادواره ۳۹ شهید مسجد جمعه چالکیاسر با بیان اینکه همه‌کسانی که مجلس شهدا شرکت می‌کنند دارای تفکر بسیجی هستند، اظهار کرد: شهدا الگوی کامل حمایت و پشتیانی از ولی‌فقیه هستند و وصیت همه شهدا به نسل امروز پشتیبانی از ‌ولی‌فقیه است.

وی با بیان اینکه همه رزمندگان و شهدا برای حمایت از اسلام و انقلاب وارد میدان جنگ شدند، گفت: اتصال شهدا باخدا اتصالی ویژه بود و هر زمان که رزمندگان به مشکل برمی‌خورند به ائمه اطهار متوسل می‌شدند تا بتوانند در مقابل دشمن ایستادگی و پیروز شوند.

مسئول مرکز راویان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اذعان به اینکه در دوران جنگ تحمیلی تمام کفر در برابر تمام اسلام صف‌آرایی کرده بود، افزود: رزمندگان در زمان گره خوردن کارها به ائمه اطهار متوسل می‌شدند نه به بیگانه و به همین دلیل پیروز میدان شدند ولی امروز عده‌ای حل همه مشکلات را درگرو ارتباط با دشمن می‌دانند.

مسجدی با بیان اینکه با بیان اینکه امروز عده‌ای به دنبال این هستند تا نام شهدا را از کوچه و خیابان و در سطح جامعه پاک کنند، تصریح کرد: امروز وارثان بنی‌امیه علیه فرمایشات رهبر معظم انقلاب موضع می‌گیرند تا همه مشکلات را بر گردن رهبری انداخته و او را مقصر اصلی همه مشکلات در کشور معرفی کنند.

وی‌ با بیان اینکه دشمن تلاش می‌کند تا مردم در برابر ولی‌فقیه خود دچار تردید و لغزش شوند، خاطرنشان کرد: اگر مردم به حوادث تاریخی بی‌توجهی کرده و درس عبرت نگیرند ممکن است بازهم سکان ولایت‌فقیه آسیب ببیند و باید دانست که دشمن از کوچک‌ترین روزنه برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام استفاده می‌کند.

مسئول مرکز راویان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه اگر مردم دچار تردید شوند از همراهی با ولی‌فقیه زمان خود بازمی‌مانند، گفت: امروز در مجلس وضعیت برخی نمایندگان را به‌خوبی مشاهده می‌کنیم و باید در انتخابات پیش رو با شناخت درست به کسانی رأی داد که دل‌سوخته کشور و ولایت باشند./ فارس

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست ! اینجا جای تبلیغات شماست !